[]

eksisozluk hesabinin dondurulmasi - yardim gerek

hesabınızdaki şüpheli hareketlerden dolayı, güvenliği sağlanana kadar hesabınızı dondurduk. hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresine gönderilen mail ile daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

seklinde bir uyari cikti giris ekraninda. dondurmustum yeniden acmaya davrandigimda oldu hic mail gelmemis bana.

ne yapmaliyim basina gelen var mi? ne yapmaliyim. eksi moderatoru var midir aramizda yardim gerekiyor. simdiden tesekkurler.

edit: spam klasöründe birşey yok. full mailde yok. iletişimden yazdım bekliyorum.
edit 2: iletisimle yazin donuyorlar.
edit 3: gelen mesajlar uzerine aciklayayim: Benimkinde birden fazla farkli lokasyondan hesaba girilmeye calistigini soylediler. Bu durum guvenlige ters dusuyormus. Bu yuzden de hesap korumaya giriyormuscasina bir aciklama yapildi. Bir arkadasima vermistim farkli semtlerdeyiz. Yardimci oldular. Hemen ilk calisma gununde donmezlerse korkmayin donuyorlar. Maks 1 hafta surmustu sanirim.

 
iletişim kısmından yaz hallederler


  • jelly bear  (16.02.20 23:43:30) 
Spam klasörüne bir bak.


  • d max  (17.02.20 01:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.