[]

yağ oranı ölçen tartı

yağ oranı ölçen tartılar bunu nasıl yapıyor? faydalı mı spor yapan bir insan için? bana kolpa gibi. arada fiyat farkı var. normal tartı mı alayım bunları mı?
 
ayaklarına bir metal temas ediyor ordan bakıyor.

normalde elleri de bi yere koymak lazım ama tam bilmiyorum.
  • jelly bear  (16.02.20 22:04:58) 
elektrik akımının bir ayağından girip diğer ayağından çıkması arasındaki süreye göre ölçüyorlar. tanita gibi profesyonel olmayanlarda hata payı çok yüksek, ciddiye alınmamalı.


  • diffarentiationation  (16.02.20 22:09:45) 
O metaller üzerinden vücudunuzdan akım geçiriyor. Vücudunuzdaki su oranı elektrik direncini değiştirdiği için, su oranını kas oranına eşleyerek tahmini yağ yüzdesini söylüyor.


  • archmage mahmut  (16.02.20 22:12:04) 
yazmış arkadaşlar genelde kolpa çıkıyor çok fazla ciddiye alma +1
bir taraftan akım yollayıp diğer taraftan karşılıyor aradaki farka bakıyor yuvarlıyor bir şeyler.

  • basond  (16.02.20 22:27:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.