Müşterilerim için Karşılama Mesajı ve Ulaşılamazsam Mesajları Dinlemek

Selamlar,

Yazılım işiyle uğraşıyoruz ve sadece 2 kişiyiz :)
Müşterilerimiz bizi sabit hattımızdan aradığında ufak bir karşılama mesajı bırakmak ve gelen müşterileri kendi cep telefonu hattımıza yönlendirmek istiyoruz. Eğer telefona bakamazsak da müşterilerimize mesaj bırakabilecekleri ve cep telefonumuzla sabit hattımızı arayarak mesajları dinleyebileceğimiz bir yapı oluşturmak istiyoruz. (Ya da bizi arayanları geri arayabileceğimiz bir sistem)

Bu tarz bir sistem için ne gerekir? Santral mi deniyor mu yapıya? Bu konuda pek bilgimiz bulunmuyor.

Sizin kullandığınız buna benzer çağrı yönlendirme/otoses/mesaj bırakma sistemleri var mıdır?

Bilgisi olan arkadaşlar yönlendirebilirse çok minnettar oluruz.

Sevgiler

anahtar kelimeyi veriyorum "bulut santral"

  • bilinmeyen artist  (16.02.20 19:38:58)
voip için verimor telekomu tavsiye ederim. sanal santral içinde sesli karşılama, mesaj bırakma, cep telefonuna yönlendirme gibi özellikleri var.

  • scudman1  (16.02.20 19:56:36)