Canon 550d

Mediamarkt'tan aldık bunu. Eve geldik, içinden kullanım kılavuzu ve cd çıkamdı, neyse aradık, faturayla gelin verelim dediler. Gittim, 500d cd'sini verdiler ve "firma bunu yolluoyr ürünün yanında" dediler, "e peki" dedik, eve geldik, yazılımı sürücüleri kurduk (restart dahil) ancak makineyi tanımadı.

gerçekten 500d cd'si mi veriliyor yoksa bunlar beni yiyor mu diye bir sorayım dedim. bilgisi olan var mı?

kurulumda 500d serisi için mi yazıyordu yoksa sadece 500d için mi yazıyordu. şimdi bazı modellerde tüm seri aynı sürücüyü kullanır. nadir de olsa olur böyle şeyler. ama mediamarkt geçiştirmiş de olabilir.
hemen bir senaryo sallıyorum; o kutu bi şekilde açıldı misal teşhire kondu, onun içindekileri bir yere koydular sonra unutuldu filan. sen geri gelince ellerinde olan 500d sidisini verdiler, evet acaip salladım ama böyle de olmuş olabilir.
onun için bir şey alırken(mağazadan) kutunun içini açtırıp kontrol etmek lazım
software.canon-europe.com sen şurdan indir bir daha gittiğinde de bağır çağır
  • hollowlife  (24.04.10 20:02:06)
kutusundan çıkması lazımdı kılavuzu ve kurulum dosyaları. erkayalar kendi cd'sini verdiğinden üzerinde 500d yazabilir belki emin değilim. gerçi cd zaten ilk kurulumda gerekli üzerinde canon'un sitesinden güncellemeleri yüklemek gerekiyor.
XXXD serisinin yazılımları aynı. 350-400-450-500-550 fark etmiyor. 550d de video eklentileri yazılımla geliyor mu bilmiyorum.

  • thebug  (24.04.10 20:10:56)