[]

Ölen ya da can çekişen birini gördünüz mu

Gözünüzün önünde ölen birini gördünüz mü

Can cekistigini ve son nefesini verisini gördünüz mü

Ne hissettiniz

 
babam uzun bir kanser süreci sonrasında gözümün önünde can verdi.
annemin kuzeni de 5. kattan atlayarak intihar etti.

insan aslında güçlü bir varlık. bir şekilde baş ediyorsun, normalleştiriyorsun. belki de ben böyleyim. oldum olası soğukkanlı yaklaşırım olaylara. zaten aşırı etkisi altında kalırsan hayatın geri kalanı terapilerle ilaçlarla geçer.
  • lazpalle  (15.02.20 15:02:50) 
Bire bir görmedim. Ama insan yaş aldıkça toplumun ölüme yüklediği o olumsuz anlam değişiyor hatta ondan korkmaktan çok onu sevmek gerektiğini anlıyorum. Bu tabi inanç maneviyatla da ilgili.
Kötü olanlar için ölüm felakettir. İyiler için ise sorun yok.

  • Erva  (15.02.20 17:36:48) 
yakınlarımın hastalığınıgördüm. birde +18 videolardan izlediklerim. ne hissedeyim, çok korktum üzüldüm, yaratıcıya sığındım. şöyle güzelleştirdim beynimde şimdi çok mutlular, ölüm son değil..


  • for day to break  (15.02.20 17:54:21 ~ 17:54:41) 
evet gordum. kollarimda son nefesini veren insan oldu.

sadece icimde bosluk gibi bir sey hissettim. sonraki bir hafta boyunca etkisinde kaldim, sonra gecti.
  • Leonardo~Da~Vinci  (15.02.20 18:28:46) 
Olum ani gormedim hic.

Ama denizde bogulan birini gordum. Aciktaydi, gelemiyordu kiyiya. Epey bir direndi, batti cikti, en son gozden kayboldu.
  • stavro  (15.02.20 20:22:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.