[]

Reader at work more to read

Bunları hangi sıra ile okumak lazım

Reader at work 1 sonra more to read 1
Sonra ikileri mi

 
sonuçta okuma parçaları içerdiği için elzem bir sıra izlemenir gerekmiyordur fakat tabii seviyenize göre reader at work 1 ilebaşlayayım 2 ye sonra geçerim diye düşünebilirsiniz ama ben reader at work 1 in seviyesini epey düşük bulmuştum. Bir kırtasiyede inceleme şansınız olursa içeriğini biraz vakit ayırıp orada kontrol edin hangisini tercih edeceğinize karar verirsiniz.


  • kucukne  (18.02.20 17:37:01) 
Yeni başlıyorsanız RAW1 derim çünkü oda içerisinde zorlaşıyor.


  • simsey  (18.02.20 23:35:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.