[]

Kulak kiri meselesi

kulaklarımda yıllardır hiçbir sorun yoktu ama son 1 yıldır aşırı kir olmaya başladı. kimi zaman tıkanıyor hatta, aradan 2 gün geçince kuruyup düşüyor. hayatımda böyle bir şeyi daha önce hiç yaşamadım.

daha önce 2 defa yıkattım ama çare olmuyor. doktora niye böyle dedim "kulak kendini savunuyor, kir vücut için çok normal" dedi ama e önceden niye bu kadar olmuyordu da şimdi başladı.

bunun bir çözümü vs var mıdır? daha az kulak kiri mümkün müdür?

 
yüksek ses dinleme ve arada kulağından çıkart.


  • ayaklibalik  (14.02.20 21:29:42) 
kolesterolünüzü ölçtürün.


  • transparan kertenkele  (15.02.20 11:49:13) 
Yeni kulaklik aldiysaniz o yuzden olabilir, kulak ici olanlar ozellikle asiri kir birikmesine neden oluyor.


  • taurina  (16.02.20 11:12:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.