ekşi sözlüğün bitmesi

bu bitti muhabbeti hep yapılır ama gerçekten bitmiş yav. başlık açılmış entryler şöyle;

-güldüm
-gülmedim
-bence komik
-komik mi bu oç

ne bu yav. 10 15 sene önce entry yazmadan evvel kırk defa kontrol ederdim imladan oradan buradan uçururlar mı diye. hatta o kadar kaliteli entryler olurdu ki yazmaya utanırdım onlar kadar iyi değil diye. leş forum sitelerinde bile daha çok kural mevcut. soru; bu site ne zaman batacak? bari iyi hatırlayalım.

hala kaliteli içerik üretenlerin hatrına ayakta kalır.
benim için önemli tarafı ise hiçbir yerde olmayan haber ağı. twitter da bu konuda iş görse de ekşi daha doyurucu geliyor bana.

  • orijinal nick bulamadim  (14.02.20 17:00:56)
twitirı keşfetti türk halkı

  • bir soru sorcam  (14.02.20 17:19:37)
Mesela şu entry geçen haftanın en beğenilenlerine girmiş. Tamam artık format vb önemsenmiyor belki ama hiç değilse cümlenin sonunda nokta olsaydı.

eksisozluk.com
  • siyah giyen adam  (14.02.20 18:13:44)
0-3 yaş arası zeka seviyesine sahip insan kaynıyo sözlükte ve evet bence de bitmiş. Hatta duyuruya da sıçramış o grup. Midemi bulandırıyor bu zeka yoksunluğu açılan başlıklar/sorulan sorular.

  • superfluid  (14.02.20 19:23:28)
Tutturmuşlar koyun ve svihs deyip duruyorlar. Ama yazarların çoğu başlığı okuyup içeriği ya da olayı okumadan bir şey yazıp kandırılıyor.

Her konu hakkında fikir sahibi olan yazarlarımız nedense baslik sahibini ve bir üst entry de yazılanları destekleyecek şeyler yazıyor, ta ki biri olay aslında böyle demesin. Sonra herkes artık olayın bu yönünü yazmaya başlıyor.

Velhasıl sözlük yazarları kendi fikirlerini çok nadir paylaşıyor. Çoğunlukla bilerek veya bilmeyerek manipule ediliyor, guduluyorlar.
  • biseysorcaktim  (14.02.20 20:55:47)
Yaşlanıyosun bence. Bi de internet kullanma yaşı yerlerde artık; birisi 0-3 yaş arası zeka seviyesi demiş ama adamlar gerçekten de o yaşta. Yapacak bir şey yok.

  • ehti  (14.02.20 21:48:59)
siyah giyen adam +1
Yok inanin bunu anlamak cok zor.
Gecen hafta binlerce entry girilmis bir baslikta, vatandas, "bence sacma olan sey" gibi bisey yazmis, 2100 begeni ? :)
Akil almiyor.
  • tunaktunaktun  (15.02.20 05:33:12)