[]

superonline modem iade

2 adet sorum var :)

Superonline ile tahhütüm bitti. hala kullanmaya devam ediyorum farklı bir iss'ye geçme durumum var. superonline iptallerde modemi geri istiyor mu ?

yoksa net bişey yok kampanyaya göre değişmekte mi ?

2.si ise, telekoma geçeceğim zaman, önceki sağlayıcıyı iptal ettirme gerekliliği var mı ankastre de ki kablolar açısından teknik bir engel olur mu ?
teşekkürler

 
superonline geri istiyor modemi.

geçeceğin iss'ye taşıma başvurusu yap aynı numara taşıma gibi. kullanmakta olduğun hat üzerinden devam edersin, sök tak yapmaya gerek kalmaz. telekom çakallık yapıp boş port yok diyor çünkü diğer firmalardan abone olduğun zaman.
  • hadsafhada  (14.02.20 16:39:32) 
o senin anlaşmana bağlı dslde genelde sende kalıyor fiber altyapıda modem kiralanmış oluyor geri veriliyor. sözleşmeni incele. solde dslde de geri istiyorlardır belki.

bu arada telekoma neden geçeceksin ki? millenicom'u önerebilirim mesela fiyatları daha uygun, istersen taahhütsüz paketleri var ve davet kodu paylaşabilirim 1 ay ücretsiz kullanabilirsin.

ben 50mbps'e kadar paketteyim 60mbps alıyorum i.imgur.com
  • konetsu  (14.02.20 16:40:58 ~ 16:43:17) 
Superonline'da, 2 yıllık taahhüt bitince modemi iade ettik. Akabinde iban verdik ve iban hesabına 200 tl yatırılacağını söylediler. Her ay ek para kesilmiş bir nevi kiralık olarak vermişler bize. Şimdi de hesaba 200 tl yatırdılar. Şayet modeminizi iade ediyorsanız bunu da araştırın isterseniz.


  • creedwar  (14.02.20 23:05:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.