[]

xiaomi mi5s plus şarjı 2 saat gitmekte

alalı 2 yıl oldu.fazla takılma yok. yeni batarya mı alsam?
 
Arkaplanda sürekli çalışan bir uygulama vardır belki kontrol ettiniz mi?


  • bahoho  (14.02.20 16:29:53) 
ölmüş o pil. arka planda ne olsa 2 saat bekleme süresi vermemesi lazım. 2 saat ekran süresinden bahsediyorsanız yine ölmüş.


  • rosencruz  (14.02.20 16:31:22) 
pil kullanımına girdiğimde android, android system %10 üstü.diğerleri o kadar değil.


  • ShadowOfMoon  (14.02.20 17:47:31) 
2 saat çok az, genellikle şarj sıfıra düşene kadar kullanmaya devam ediyor musunuz? Yoksa %20 civarında şarja takıyor musunuz?


  • mikro patlama  (14.02.20 18:25:40) 
Bana 2-3 gün içinde mesaj at. Hurdaya çıkmış mi5s plus telefonum var. İstersen kargo senden yollarım. Hurdaya çıkmadan önce 1 sene kullanmıştım telefonu sadece. Pili söküp yollarım sana.


  • denizgonen  (14.02.20 20:24:34) 
%45 oldu mu kapanıyor zaten :D


  • ShadowOfMoon  (15.02.20 15:15:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.