[]

şu daire alınır mı?

www.sahibinden.com

buralar nasıldır?


 
maslak olarak yazmışlar ama tam maslak sayılmaz burası. ayazaga tarafına düşüyor. eğer bu çevrede çalışıyorsanız güzel bir seçecek site içinde ve fiyat uygun. alternatifi büyükdere caddesinin tam karşısı istinye veya tarabya bölgesi olabilir. gidip bir bakın, muhiti beğenecek misiniz diye, biraz kozmopolittir, yani lüks site, dönüşüm için bekleyen bölgeler, iş yerleri, fabrika imalathaneler falan. eğer paranız varsa aynı sitede ara kat var onu almak daha mantıklı geldi bana


  • delidiyorum  (14.02.20 16:42:16) 
fazla ucuz değil mi? ben ona takıldım. bir odası direkt duvara bakmasına rağmen ev fena değil. alınabilir ayrıca 1. kat görünüyor ama yüksek giriş mi ona da bakmak lazım.


  • anarsika  (14.02.20 18:34:19) 
Merkezi bölge. Aile için gürültülü olabilir ama öğrenciye kiraya verirsin rahat. Dereye yakın olması kötü. Bir de o caddede çok trafik olurdu. Ayrıca orası Maslak diyebiliriz.


  • prole  (14.02.20 19:28:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.