[]

ıphone silinen resimler nasıl geri getirilir

merhaba arkadaşlar ıphone cihazımı sıfırlamak zorunda kaldım şifre probleminden dolayı ne tür bir program kullansam silinen resimlerimi geri getirebilirim ?
 
geri getirebilecek bir program olduğunu sanmıyorum kullanıcı düzeyinde. uzmanları tarafından yapılmadıktan sonra imkansızdır diyorum. daha iyi bilen yanıtlar tabi.


  • jamiro  (14.02.20 20:16:16) 
yedek almamis miydiniz?


  • yoggi  (14.02.20 22:19:53) 
ismini hatırlamadığım rastgele bi ücretsiz yazılım denemiştim. resim, sms vs bi sürü şeyi kurtarmıştı.

siz de program arayın. ücretsiz pek yok ama trial versiyonuyla biçok fonksiyonu mevcut olan yazılımlar arayın.
  • sttc  (14.02.20 22:45:41) 
resim silmemis yalniz. telefonu silmis. resmi silse yolu vardi...


  • yoggi  (14.02.20 23:05:38) 
ewet resim silmedim telefonu hep sıfırladım yani sıfırlamak zorunda kaldım yardımcı proğramlarla geri gelir mi aceba bilgisi olan varmıdır d,ye yazdım


  • mehmetcayofficial  (16.02.20 11:21:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.