[]

Yeni kurulan müzik grubu için tarz ve playlist önerisi

evet arkadaşlar, daha önce sahne tecrübesi olan ama uzun süre müzikten uzak kaldıktan sonra tekrar toplanan grubumuz için daha çok kadıköy'de sahne alacak şekilde bir playlist belirlemek istiyoruz.
türkçe pop'a çok kaçmadan yerli-yabancı bilindik rock parçalar seçeceğiz. Ayrıca grupta klavye de var, arkadaş güzel çalar. klaveyenin öne çıkacağı şarkılar da olur, her türlü tavsiyeye açığız. 
The house of the rising sun. Animals

Smoke on the water. Deep Purple
  • old possum  (14.02.20 14:11:08) 
Toto calin


  • justathought  (14.02.20 15:05:05) 
don't stop believin' - the journey

crocodile rock - elton john

people are strange - the doors

hey jude - the beatles

i want to break free - queen

starlight - muse

boulevard of broken dreams - green day

what i've done - linkin park
  • In a silent way  (14.02.20 15:48:27 ~ 16:38:59) 
country klasikleri. pek söyleyen yok. bence niş bir pazar. johnny cash'tir bazı elvis eserleridir, warren zevon'dur, lynrd skynrd'dır bir playlist yapılabilir.


  • rosencruz  (14.02.20 16:32:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.