[]

patronun sosyal zekaya takması

kadın sosyal zekan yetersiz demişti bir keresinde bir hatama kızıp sinirlilik anında.

halbuki çevrem tam tersini düşünür. bir de kalabalık ortamda çalışınca, dedikodu gırla ama ben olaylara karışan bir tip değilim. yalakaliği hiç sevmem. başkasını gidip ispitlemem. sorulursa net ve dürüst bir şekilde cevap veririm. esprilere güler, diyaloğa -ilgim dahilinde ya da sorumluluğum gereği ise- dahil olurum. konuşmadan önce 2 kez düşünürüm. işimi planlarım, zamanımı ve stresi yönetebilirim. laçka muhabbetlerden irrite olurum. başkalarının özel hayatının konuşulduğu ortamda bulunmaktan hoşlanmam.

böyle olunca gerizekalı mı oluyoz?

 
patron takmamış da sen takmış gibi duruyorsun.

ayrıca bu lafı dedikodu etmiyorsun diye dememiştir belki. kafasındaki gerekçeyi bilemeyiz.
  • elorelia  (14.02.20 12:48:03) 
elo +1

sinir anında aklına geleni söylemiş. oturup sosyal zekan ile ilgili analiz yaptıktan sonra söylese belki takabilirdin ama gereksiz takılıyorsun.
  • himmet dayi  (14.02.20 12:54:00) 
yok ben takılmadım da başkası için de dedi bunu başka bir zaman, çok sakin bir anında.


  • sa  (14.02.20 12:55:40) 
bana daha çok müşterinin isteğini anlamadığın için demişsin gibi geldi ya da gereksiz buldun filan.

kafamda oluşan senaryo:
patron: e bu buton burada yok sa?!
sa: bence gereksizdi hiç bir manası yoktu koymadım.
patron: sosyal zekan yetersiz galiba, adam istedi koyacağız bizi ilgilendirmez gerisi.
  • mr goodnick  (14.02.20 13:03:28) 
Olayı tam bilmeden yorum yapmak doğru olmaz ama bence sosyal hayatta normalden farklı olarak dürüst ve ahlaklı biriyseniz öyle demiş olabilir. Bana sanki o yüzden demiş gibi geldi. Ama bence sizde bi sıkıntı yok.


  • Eksiduyuruhesabim  (14.02.20 15:05:47) 
bu yazdığınız doneler sosyal zekayla ilintili degil bana kalırsa


  • delidiyorum  (14.02.20 16:44:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.