[]

Futbolseverler, burdaki espri ne?

Futbolla ne zamandır ilgilenmiyorum ama burdaki espriyi de merak ettim. Sergen & Avcı arasındaki olay nedir?

i.resimyukle.xyz

Not: Foto bir instagram hesabından alınmıştır.

 
beşiktaşın teknik direktörü avcıyı devre arasında kovalayıp yerine sergeni getiriyolar. o da arkasını topluyor.


  • nahtoderfahrung  (14.02.20 11:10:39 ~ 11:10:53) 
Komutan logar-gora esprisi biraz da benzer sahne var filmde


  • hocam fazla egon var mi  (14.02.20 11:27:26) 
avcı'nın takımı köy takımına çevirmesi. saçma sapan topçuları doldurdu klübe. fikret orman gider ayak beşiktaş'ın başına çorap ördü. adamın başarısız olacağı o kadar belliydi ki.


  • anarsika  (14.02.20 12:41:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.