[]

Doktor yazısı okuyamama

Burda ne yazıyor okuyabilen var mı hepsini?
Mobil içim foto: i.imgyukle.com 
eczacının işi o. burada bulamazsın :D


  • neira  (14.02.20 10:52:20) 
Glukoz
Üre
Kreatinin
Fsh
Lh
Testosteron
Prolaktin
  • flexner wintersteiner  (14.02.20 10:56:33) 
@neira demek ki oluyormuş sjsjs


  • Alimelli  (14.02.20 10:58:51) 
Bence terimleri bilmediğimiz için okuyamıyoruz. Hani normalde bir kelimeyi okurken harf harf değil de görsel olarak ezbere bir bütün şeklinde okuruz ya. Aynı o hesap. Tıp terminolojisindeki kelimeler bizim görsel hafızamızda yok. O yüzden anlamıyoruz. Benim teorim budur.


  • Eksiduyuruhesabim  (14.02.20 15:09:10) 
Benden güzel yazmış terimleride bildiğim için okudum fsh ve lh harici.


  • kararsızataletfilozofu  (14.02.20 20:01:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.