[]

Takviye edici gıda/supplementler hakkında spesifik bir ürün sorusu

voonka.com linkinde görülen Voonka marka 250 gr takviye gıdanın

1. site fiyatının bu kadar yüksek olması normal mi? Bu fiyatın yüksekliğine kolajen mi, l-arjinin mi yoksa maca tozu mu etki ediyor?
2. piyasada bunun muadili başka ürün bilen var mı? fiyat karşılaştırması yapmak isterim
3. google a ürün yazıldığında site fiyat bilgisi olan 374,50₺ yanı sıra N11, hepsiburada, akakce gibi muhtelif sitelerden 311-500₺ fiyatlar çıkıyor, pahalı satanlar "ya tutarsa!" anlayışı ile mi hareket ediyorlar, 310 bandında satanlar da ise bir hile hurda (son kullanım tarihinin yaklaşması gibi klasik durumlar hariç) var mıdır?

 
l-arginine 300 gramı 70 lira
rodiola 34 gramı 80 lira
maca kökü 200 gram 72 lira

rodiola var diyor ürünün nutritient etiketinde rodiola yok, genelde pahalı tutanlar piyasa fiyatını önceden belirleyip, piyasa oynamalarını sallamayan tok satıcı tipler oluyor. satmaya çalışan adam olabildiğince takip ediyor piyasasını ki talep olsun. markanın kendi sitesinde pahalı ise zaten bayiler bundan aldığı için her türlü satıyor kendisinden almak isteyen için de fiyatı değiştirmekle uğraşmıyor.
  • nahtoderfahrung  (14.02.20 11:06:42 ~ 11:08:13) 
@nahtoderfahrung "rhodiola tozu" olarak 250 mg şeklinde nutrient kısmında geçiyor, imla hatası yapmışlar sadece.


  • candanag  (14.02.20 11:15:40 ~ 11:16:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.