[]

4K Kalitesinde 1 Saat Nasıl Video Çekerim?

Selamlar,

Bir adet iPhone 7 32 GB(alanı belirtiyorum çünkü 1 saat çekmeyebilir),
Bir adet Dji Osmo Mobile 2 Gimbal (iPhone'u kullanmak istememdeki neden, titreşim 0)
Bir adet GoPRO Hero 4 Black(Gimbal'a takamıyorum, taksam da çok efektif olmuyor)

Ne önerirsiniz?

 
1 adet 1 saat 4k video çekebilen kamerayla çekebilirsin.


  • wolfg  (14.02.20 10:04:23) 
yer yettigi kadar cekip imovie ile birlestirebilirsiniz


  • azeroth  (14.02.20 10:51:30) 
@wolfg, mental gerilik mi var hocam?
@azeroth, işime yaramıyor o seçenek.

Çözümü iPhone’u sıfırlamakta buldum. Yedeğimi alıp sıfırladım, videoyu çekip bilgisayara attım, sonra yedeğimi yükledim. 1 saatlik video yaklaşık 8 GB yer kapladı.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.02.20 08:17:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.