[]

15.6 lik sirt cantasi sorusu

merhaba,

15.6 inc laptopumun sigacagi, şık bir sirt cantasi ariyorum. bilgisayarimi surekli yanimda tasiyorum, sirt cantalarim genelde buyuk ve fazla spor ve biraz şık olmam gereken durumlarda kendimi kotu hissediyorum.

samsonite ve targus'ta bir iki tane begendim ancak begendiklerim hep 14 inc icin :(

29, k.

tesekkurler, tikler gecikirse kusuruma bakmayin.

 
Bende thule enroute18 var. 15inch macbookpro icin almistim cok memnumum.


  • battal gemalmaz  (13.02.20 19:33:40) 
Laptop bölmesi olmak zorunda değil diyorsan herschel little america iyidir. Ben de ön yargılı yaklaşmıştım alırken hatta buraya sormuştum çok ısrar etmişlerdi. Aldım 1 senedir kullanıyorum, alakasız tipler görüp vaay çantan ne güzelmiş diyorlar. İş seyahatlerinde de kullanıyorum. Laptop gözü 13 inç ama gözün dışına koyarsan sığar.

Alternatif önerme sebebim şu, artık 15.6 inç laptopların modası geçti ve eskisi kadar üretilmiyor buna uygun çantalar, haliyle model bulmak zor. Bir boyner'e git laptopla, çantanın içine koyup kalan kısımlara ne koyabilirsin onu ölç biç öyle karar ver.
  • Bruce  (13.02.20 22:16:33) 
@Bruce
little americalar hos ancak istedigim gibi degil, hem laptop gozu kuzuk, cantanin icine bir suru sey attigimda laptop cizikten gecilmez oluyor hem de topuklu ayakkabiyla vs kullaninca bence komik duruyor :(

  • the end of time  (14.02.20 13:15:39) 
Samsonite'ta 14 inç olarak var o modelin diğer boyutları da vardır, ben Samsonite guardit v2 tavsiye ederim.


  • atom karincanin torunu  (14.02.20 13:25:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.