Nazara inaniyor musunuz

Nazar, kotu enerji adina ne derseniz artik.

Hayatimda uzuuuun bi suredir iyi giden bi seyi birine soyledim.
Her sey bozulmaya basladi. O da gitmis birilerine soylemis.
Ne var yani seninle ilgili iyi bi seyi paylastim diyor.
Her sey tepetaklak oldu gidiyor...

Bunu kac kez deneyimledim hayatimda.. ve evet yine de soyledim bi gun (sebebi vardi cunku)

Ben inaniyorum diye mi boyle hissediyorum acaba. Olacagimi varmis dersiniz.

Psikolojik olarak toparlanamiyorum. sanki ustumde hep bi kotu enerjiyle dolasiyorum.

Bi seyler onerseniz ya bana

inaniyorum. o yuzden iyi giden seyleri pek kimseye soylemem olay oturana kadar en azindan.

  • cooperr  (13.02.20 18:43:01)
Benim olay oturmustu aslinda.. demek o da yetmiyormus

  • Flipsflops  (13.02.20 18:55:26)
bence çok gözönünde olmak çok göze batmak çok konuşulmak kişiyi psikolojik olarak rahatsız ediyor buna da nazar diyorlar.

  • for day to break  (13.02.20 18:56:32)
en eski dinlerden yerel inanışlara kadar, birçoğunda nazar var inancı var. yeni nesiller buna "evrene gönderilen elektrik" gibi şeyler diyorlar.
elbetteki nazar var diye inanıyorum ama bunu önlemek için kimseye bir şey dememeyi doğru bulmuyorum. kötü şeyleri paylaşırken iyi şeyleri sakınıyoruz bu sefer de. içinden öyle bir nazar karşıtı olduğunu düşündüğün bir şeyler yap. dua okumak, kötü enerjiyi kırmaya inanmak, gibi..

  • lovemyself  (13.02.20 19:01:47)
Nazar diye bir şey olsaydı her gün televizyonda, internette, gazetelerde resmini görüp videosunu izlediğiniz, Hiç sevilmeyen ama çok göz önünde olan insanlar 3 gün yaşamazdı.

  • i ve been mistreated  (13.02.20 20:24:08)
Ya da sonucunu herkesin merakla beklediği bütün çalışmalar, araştırmalar, inşaatlar, üretimler ters gider ve çökerdi.

  • i ve been mistreated  (13.02.20 20:25:21)
I ve been: peki psikolojik olarak cokmedikleri ne malum o sevilmeyen unlulerin.
Su an psikolojik etkisini yasiyorum. Bu da hayatimin kontrolunu kaybetmeme neden oluyor.

  • Flipsflops  (13.02.20 20:34:33)
@flip ben sana psikolojik olarak çökmeyen bir tanesini kanıt diye getirsem sen muhtemelen yine bir kulp takmaya çalışacaksın. Ondan nazara inanmaya devam et sen en iyisi.

  • i ve been mistreated  (13.02.20 20:50:53)
nazara inanmıyorum ama bir güç var

  • dafuq  (13.02.20 20:59:01)
inanmiyorum. sana da bunu tavsiye ediyorum. inanamamayi.

  • Leonardo~Da~Vinci  (13.02.20 23:33:13)