Üroloji bölümüne gitmek

Yarın üroloji bölümünw gideceğim ama çekiniyorum biraz. Ya şeyini aç bakayım derse açamam, utanırım. Daha önce tecrübesi olan var mı erkek kişisi olarak. Gitmeden önce yapmam gereken bir şey var mıdır?

gitmeden önce ne yapman gerekebilir ki? :)

ben bir kere gittiğimde aç dememişti. anlattıklarımdan yola çıkarak halletmişti olayı ama mesela kasıklarım için cildiyeye gittiğimde (kadındı bir de) aç demişti, açıp gösterdim kenardan. o çekinmedi, ben de çekineceğimi düşünürdüm ama çok çekinmedim. sadece "doğru mu anladı acaba, oramı açıp göstericem" dedim ama doğru anlamış tabii ki.
  • ahm1  (13.02.20 16:36:26)
doğu perinçek gibi emrivaki yapmıyolar merak etme bişey olmuyor adam günde 100 tane görüyodur onun açısından düşün

  • nahtoderfahrung  (13.02.20 16:39:50 ~ 16:40:25)
temiz git, kıl varsa kes.
aç derse açacan tıpta utanma olmaz. ben doktorlara her yerimi gösterdim erkek olarak. utanacaksan erkeğe git.

  • jelly bear  (13.02.20 16:43:05 ~ 16:43:43)
temiz git +1

adam günde 100 tane görüyor +1

ürologlar bilerek bu alanda uzmanlaşıyorlar adam malafatus göreceğini biliyor. aç derse açacan.

açmışlığım var.
  • fezagezgini  (13.02.20 17:04:37)
benim üroloğum kadın.
Sorunsuz şekilde gösteriyorum , temiz olmadan da özellikle gittim ki problem var mıdır diye baksın. Ancak normalde temiz gitmekte yarar var , sağlık bu hiç çekinmeyin. Dokturum da özellikle vurguluyor zaten.

  • member of illuminati  (13.02.20 17:09:19 ~ 17:10:00)
çekincek bir şey yok, erkeklerin hepsinde aynı organdan var.
daha önce gittim, aç dedi açtım, endişelenecek bir şey yok, geçmiş olsun.

  • ilkot  (13.02.20 17:26:16)
prostat muaynesi olacaksin bu daha bir sey degil. cok ciddiye alma kendini ve rahatla.

  • hot potato  (13.02.20 18:54:41)