acil - kargoyu teslim almama hakkımız var mı?

bazı sebeplerden ürünü almaktan vazgeçtim ama kargo yola çıkmış. kargoyu almama ve vazgeçtim deme hakkımız var mı? yoksa teslim alıp benim mi kargolamam lazım? teşekkürler. site n11.com

Teslim almazsan geri döner, teslim alsan da iade edilebilen bir ürünse paketi açmadan iade edebilirsin.

  • John Bloor  (13.02.20 12:36:45)
peki teslim almazsam kredi kartıma ödeme yapılır mı? bir de n11.com sitesinde simdiden iade et secenegine tıklayayım mı?

edit: n11.com sitesinde iade ete urun elime ulasmadan tıkladım ve iade talebim olusturuldu deniyor
  • s0phiesw0rld  (13.02.20 12:38:22 ~ 12:41:25)
Birkaç güne iade gerçekleşir, kargo yola çıkmadan satış iptal et butonu var, kargo yola çıktıktan sonra iade et butonu.

  • John Bloor  (13.02.20 12:48:58)
Teslim almazsan iade olur. Ama satıcıya teslim almayacağını iletsen, onların da takibini yapabilmesi için iyi olurdu.

Bir sıkıntı durumunda n11 iade kodu falan sorar onlar olmadığı için uğraştırıcı bir süreç olabilir.
  • baal  (13.02.20 13:21:02)
satıcı iadeyi kabul etmemis. iadesi kabul olmayan urun demis. halbuki kılıf almıstım ve teslim almamıstım. ne yapayım, n11'i devreye sokabilir miyim?

  • s0phiesw0rld  (13.02.20 18:02:27)
kargo şirketini ara sabah. ürünü kabul etmediğini geri yollamaları gerektiğini söyle. sonra ürün tarafıma ulaşmamıştır diyip iade alırsın

  • argent dawn  (13.02.20 22:16:29)