şöyle kolyeleri nerden bulabilirim?

sevdiceğime hediye almak istiyordum bayadır şöyle şeylerden çok hoşlanıyor.

pbs.twimg.com

fiziken buna benzer şeyleri nerden gidip görüp alabilirim? internetten almak istemiyorum. 925 gümüşmüş ama benzer fiyat ve kalitede başka şeyler de olur. 160 küsür lira bu. bütçem de o civarı

lokasyon : istanbul

Eminönü'nde mutlaka bulunur bunlardan. Bir ara arkadaş müstakbel eşine bir kolye alacak diye orada girmedik dükkan bırakmamıştık. O kadar çok dükkan var ki. Pasajlarda özellikle bundan bulabilirsin bence.

  • himmet dayi  (12.02.20 23:13:11)
neredeyse tüm bujiterilerde var bunlardan. gümüşse gümüşçülerde vardır. onlarda büyük çarşı merkezlerinde bolca bulunur ama gümüş önermem kararıyor.

  • anarsika  (12.02.20 23:49:33)
Kadiköy taraflarina yakin isen, tas sandigi var bahariye'de. Internet siteleride mevcut: tassandigi.com

  • bosver nicki  (13.02.20 10:18:08)
bağdat caddesi şaşkınbakkal'da mine ve melek gümüş takı var yan yana dükkanlar.
orada en güzelini bulursun, ama bütçeni aşabilir.
yine de bir bak istersen.
  • blatta hiberna  (13.02.20 10:24:27)