[]

macbook bataryası nereden alabilirim? (orjinal hariç)

apple 1500 tl istiyor. 2013 model macbook pro. bu kadar para yatırmak istemiyorum. aslında pilin ömrü iyi ama pil şişti ve alt kapağı kaldırdı. bu sebeple değiştirmek istiyorum.

daha önce alıp da memnun olduğunuz bir marka var mıdır?

not: pil değişim programlarından haberdarım, ona dahil olmuyor cihaz.

 
n11'e baktiniz mi? orada yoksa aliexpress, orada yoksa ebay ya da amazon.

n11'de kesin vardir cunku ydisindan pil getirmek biraz sikintili.

edit: yani bunun gerçekten tik atılmama nedeni link verilmemesi mi? oha diyorum başka bir şey diyemiyorum. bıktım bu z kuşağı mıdır milenyal midir nedirlerden.
  • ozdek  (12.02.20 19:48:36 ~ 22:35:44) 
artık her duyuruda bu adamların linkini verince reklam yapıyor gibi hissediyorum da öyle değil aslında. macbook için batarya almadım ama memnun kaldım şimdiye kadarki alışverişlerimde.
www.dataservis.net

  • gkhncnzdgn  (12.02.20 21:55:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.