[]

Samsung Active Watch 2 -Huawei Watch Gt 2

Merhabalar dün itibariyle Huawei watch gt 2 den Samsung active watch 2 ye geçtim. Huawei'nin saati şarj ve tasarım olarak iyiydi ama Samsung modelinde de uygulama mağazası,seri olması emoji,gostermesi youtube video vs gibi özellikleriyle mevcut.Bu konuda sizin tercihiniz ve deneyimlerinizi merak ediyorum.
 
Öncelikle Hayırlı olsun, bende gear sport var ve memnuniyetle kullanıyorum, aldığım dönemde yaptığım araştırmaların sonucu wear os'un(android) pek başarılı olmadığı yönündeydi samsung kendi tizen sistemiyle güzel saatler yapıyor bence.
Huawei de kendi saat sistemini yazdı ve onu kullanıyor izlediğim incelemelerde samsung'daki akıcılığın olmadığını görmüştüm ama özellik olarak pek aşağı kalır olmadığını sanıyorum.
Yine de benim tercihim samsung olurdu, her şeyi şarj ettiğimiz dönemde pek şarj meselesini önemsemiyorum.
  • atom karincanin torunu  (12.02.20 09:30:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.