[]

Kan Tahlilinde Tiroid Değerleri

selamlar, bir yakınımız kan tahlili yaptırmış, bir şey yok diyor ama şüphelendik. eğer bir hekim arkadaş yorumlayabilirse sevinirim.

kan tahlili sonucunda

tsh 0,081 (0,27 - 4,27)

t4 1,78 (1 - 1,6)
t3 4,93 (2,6 - 4,4)

çıkmış hipertroid için endişe edilmeli mi?

ayrıca rdw, mon, pdw değerleri referans değeri üzerinde çıkmışken pct düşük çıkmış. istenirse paylaşanilirim.

 
yuh, tesadüfün de böylesi. bugün ben de kan testi yaptırdım ama görünürde bir şey çıkmadı. doktor: "seni endişelendirmek istemem ama tiroit testi yaptırmalısın." gibi bir şey dedi. yakından takip ediyorum duyurunuzu.


  • umutlarivarolankisi  (11.02.20 17:05:12) 
Evet endişelenilmeli.


  • sta  (11.02.20 18:42:31) 
Korkmayın ilaç yazar muhtemelen ama endokrine gitmeniz şart edit : dr değilim


  • isimmisimyok  (11.02.20 18:49:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.