[]

Siz olsanız sözlükte rezalet başlığı açar mıydınız?

Merhaba duyur sakinleri. Kpss'ye hazırlanan biri olarak binbir güçlükle kaynak alıyoruz. Ancak dün karşılaştığım durum fazlasıyla canımı sıktı. Pegem ve Yargı yayınları 2017 kitaplarını soruları hiç değiştirmeden, sadece kitap kapağını değiştirerek 2020 soru bankası ibaresi ile sunmuş. Zaten işsiz durumdayız binbir güçlükle bu kaynakları alıyoruz. Şu yaşadığım durum kanıma dokundu. KKTC'de yaşadığım için Kaymakamlıktan vs. şikayet edemem. Bu durumu herkese yaymak da istiyorum. Sizce sözlükte rezalet başlığı açmalı mıyım?
 
sadece onlar değil ki. neredeyse hepsi birkaç küçük değişiklikle aynı kitabı basıyorlar. kpss, tyt, ales aklınıza ne geliyorsa. yıllardır süre gelen bir durum, rezaletlik değil ama genel başlık altında tartışabilir tabii ki.


  • anarsika  (11.02.20 14:25:14) 
Özellikle vatandaşlık ve coğrafyanın güncel olması önemli oluyor. Diğer derslerin aynı olması evet rezillik ama eğer bu dersler de aynıysa çok daha büyük rezillik.


  • kedili bisiler  (11.02.20 14:34:38) 
Gayet açılabilir bence


  • somethinginthewayshemoves  (11.02.20 20:01:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.