[]

nissan micra 2. el fiyatlar

merhabalar ben eskiden nissan micra kullanmıştım 2012 model çok memnundum.Park etmesi çok kolaydı, otomatik vitesti,koltuk ısıtması bile vardı neyse daha sonrasında biz bu arabayı sattık daha iyi bir araç aldık.Şimdilerde kız arkadaşım araba alacaktı ben de micra önerdim.Biraz baktık ama 2. el fiyatları uçmuş çok şaşırdım.Bizim zmaanında sattığımız 2012 modeli bile 70 binlere satılıyor.Sorum şu ki sahibinden deki araçlar gerçekten bu fiyatlara satılıyor mu yoksa adamlar ilanı koyup denk gelirse diye mi bekliyor
 
ikinci el araç fiyatları uçtu. aslında sıfır araç fiyatları da uçtu. bu şartlarda araba almak kolay değil.


  • tantunisultansuleyman  (11.02.20 13:48:36) 
şu anda araç fiyatları uçtu evet ama ikinci el fiyatları biraz fazla uçtu bi anormallik var. ciddi ciddi sıfır almak daha mantıklı gibi gözüküyor gözüme. seat arona 2019 1.0 tsi 180bin istiyordu birisi, 1.6 en üst donanım sıfır 2020 modeli bayinin liste fiyatı 190bin öyle diyeyim. baktığım başka marka modellerde de benzer fiyatlar gördüm. ikinci el araç almak şu aralar cidden akıl karı değil.


  • solitude ov the lonliest star  (11.02.20 13:53:22) 
ikinci elde fiyatlar uçtu ama hareket az. 70e yazan 65e satar.150 yazan 135 satar değere göre değişir. zaten artış 30 60 bin aralığındakilerin uçması sebebiyle çok abes.


  • mikahakkinen  (11.02.20 14:54:06) 
Sıfır fiyatı ikinci ele yakın ama piyasada araç yok. 4-5 ay bekleme süreleri var ve geldiği zamanki fiyattan satılıyor. İkinci eli böyle yapan sebep de bu.


  • Take it away honey  (11.02.20 19:09:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.