[]

tam otomatik şemsiye

arkadaşta gördüm, tek tuşla açıp tek tuşla kapatıyor.(kapatıyor derken kendi katlanıyor, bastırıp çubuğu iç içe sokmam bize kalıyor) hazır benimki de çöp olmuşken alayım diyorum.
hangisini alayım ?

1 www.hepsiburada.com

2 www.hepsiburada.com

3 www.hepsiburada.com

 
ilk şemsiye güzele benziyo ama hb'den alma. üstüne bi de kargo ücreti eklicek.

www.gittigidiyor.com
  • spirit crusher  (10.02.20 20:03:15) 
alma hıcam. aldım 2 kere çöp oldu. içinde yay var. o yay sürekli sıkışmış durumda duruyor. altaki plastiğe yük biniyor bi zaman sonra da kırıyor.

yada en azından görmeden alma, alt tarafların aksamı ya çok sağlam plastik yada metal olsun.
  • c1b2k3  (10.02.20 22:11:45) 
bende Xiaomi nin şemsiyesi vardı. kiraladığım aracın içinde unuttum hacılamışlar. 1 ay anca kullandım. tavsiye ederim.


  • enesra  (10.02.20 22:47:08 ~ 22:47:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.