[]

Hayatı yeniden keşfedin kitabını bulabileceğim bir drive adresi arıyorum

Sözlükte son zamanlarda meşhur olunca kitaba bir göz atayım dedim, ön inceleme için kitabın pdf veya mobi versiyonunu internette bulamadim, hep fake siteler. Kitabı bulabileceğim inceleyebileceğim bir adres varsa sevinirim.

Ben de size kitap ararken bulduğum bir drive adresi göndereyim, belki incelemek istediğiniz kitap burada olabilir, faydası dokunur, incelersiniz, sonra gidip kitabı satın alırsınız.

drive.google.com

 
kupdf.net

Bende hem türkçesi hem ingilizcesi pdf olarak vardı ama bulamadım. Bulunca gönderirim.
  • banacevaplazım  (10.02.20 17:01:00) 
Adres düzeltmesi:

drive.google.com
  • dessalines  (10.02.20 17:45:19) 
@banacevaplazım teşekkürler, türkçesini de beklerim artık :)


  • dessalines  (10.02.20 17:45:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.