[]

Nikotin sakızı almak

Şimdi gençler, ben bundan 15 sene önce sigara içerken bu sakızı duymuştum. aldım kafama göre eczaneden. ama pek bir faydasını görmemiştim, üstüne üstlük midemi falan da ağrıtmıştı. bu 15 yıl içerisinde defalarca sigaraya başladım bıraktım. en son yine kullanıyordum geçtiğimiz pazartesi bıraktım, fakat bu nikotin eksikliği beni çok olumsuz etkiliyor. işde, sosyal yaşamda her yerde. normalde iradem iyidir fakat bu defa istediğim gibi gitmedi işler.
171 i aradım, randevu falan yapmak gerekiyor devlet hastanesine yönlendiriyor falan filan. benim önümüzdeki haftaiçi hiç vaktim yok, o yüzden şimdi gitsem nöbetçi eczaneden alsam, olur mu sizce. bildiğim bir kalp rahatsızlığım yok. yani 15 yıl içinde bu sakızların içeriği değişti mi bilmem. ama bu nikotin ihtiyacı işini çözmem lazım. aslında bant daha mantıklı geliyor ama ona pek güvenemedim, doktora danışmadan olmaz gibime geliyor. 
4 mg olandan al, 35 liraydı kutusu en son.

çeyrek ile başla yetmezse yarım, tam olarak ayarla. normal sakızla karıştırabilirsin.
  • hem şişko hem deli  (09.02.20 19:41:37) 
Zyban daya bence


  • boomboom  (09.02.20 19:48:33) 
nikotin krizlerini 1 haftada atlatıyorsunuz, biraz sabretmekte fayda var, sakızların ağızda bıraktığı tat çok kötü,yaralar yapıyor daha önce ki bırakmamdan biliyorum, bu sefer hiç bişeysiz bıraktım, normal sakız -ki hiç sakız çignemem ve su ile baya bi yol katediliyor. dediğim gibi biraz sabır, acısız mutlu son olmuyor malesef. allah yardımcınız olsun.


  • sinematikcrop  (09.02.20 22:52:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.