bitcoininiz var mı?

varsa ne zaman aldınız? kaç bandında almalı? ufak tefek paralarla girmek mantıklı mı sizce? atıyorum elimde kalan 200-300 tl'yle birkaç ayda bir kenara atsam?

646dolarlık bitcoinim var. hepsini de faucet veya reklam izleme sitelerinden kazandım.

  • sutlu nescafe  (09.02.20 17:20:44)
XRP alabilirsin.ama alıp unut. 2 dolar olunca ateşlersin. bu süre belki 2-3 yıl olabilir, belki birkaç ay.

  • alicandan  (09.02.20 17:26:28)
yok

  • ezeriko  (09.02.20 17:27:54)
2014 gibi kullanıyordum. O zamanlar ufak miktarları komisyonsuz göndermek için iyi bir araçtı.

Sonrasında zaten saçma sapan bir şeye döndü. Bitcoin hatadır, cahilliktir.

İkna olmak için gittim "The Fundamentals of Blockchain" dersi aldım, yüksek notla geçtim ama ikna etmek yerine düşüncelerimi destekledi. Bitcoin öven cahildir. Yatırım aracı olarak kullanmayınız.
  • aguen  (09.02.20 17:35:35)
madem coin gibi bi piyasanın riskini göze alıp yatırım yapmak istiyorsun, daha kısa vadede sonuç alabileceğin yine riski ve kazancı yüksek olabilecek yatırım fonlarını incele.

  • sttc  (09.02.20 18:12:58)
2 sene önce 100 dolarla girdim, yıllar içinde al-sat al-sat derken bir ara 600 dolara kadar çıkardım, sonra bir çöküş oldu, şimdi o paradan geriye kalan 70 dolar civarı bir şey. hani bizde güzel bir laf var -sana yedirirler mi- diye, evet yedirmiyorlar.

  • makinelere tapan adam  (09.02.20 18:22:26)
var. ilk 2013'te aldim. o zamandan beri butun birikimim bitcoin'de. kazandigim parayi da duzenli olarak btc'ye aktariyorum.

  • crucio  (09.02.20 20:47:28)