[]

istanbul'da kahvaltı etmelik mekan

selam duyurunun gurmeleri. yarın sabah uzaktan da olsa hem boğazı izleyebileceğimiz hem de kahvaltısı fena olmayan bir yer arıyorum. önerilerinize ihtiyacım var.
 
emirgan kosku veya hidiv kasri olabilir mi?


  • azeroth  (08.02.20 21:56:51) 
Kahvaltıya gideceğiniz insanlardan 1i kamu personeli ise İstanbul üni Baltalimanı tesislerini öneririm. Denize sıfır, fiyatlar denize sıfır bir yere göre uygun. Manzara çok güzel.


  • mg3929  (08.02.20 22:19:11) 
nezih kebap rumeli hisarının orada. bu kadar bol çeşit olan bir kahvaltı etmemiştim. kahvaltılıklar kaliteli ve lezzetli. kişi başı 70tl civarı. deniz manzarası da var. çok geç giderseniz sıra olabilir. 9-10 gibi gitmekte fayda var.


  • walter white kilikli  (08.02.20 22:29:33) 
Nakkaş Kebap
Serpme Kahvaltısı iyidir

  • otopsicocugu  (08.02.20 22:35:57) 
yıldız parkındaki malta köşkü.


  • soft  (08.02.20 22:38:14) 
Kurucesme the market, big chefs tarabya, big chefs anadolu hisari, etiler dogatepe restaurant.


  • stavro  (08.02.20 23:09:51) 
restoran 24 galata

fiyatlar tuzludur fakat her anlamda şahanedir.
  • heidi'nin dedesi  (08.02.20 23:17:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.