geforce now'u nasil bilirsiniz?

oncelikle sanirim steam uzerinden oyunlaimizi oynayabiliyoruz degil mi? tekrar oyun satin almaya gerek yok?

ikinci olarak nasildir? iyi midir?

türkiye'nin internet hızı ortalamasına göre konuşursak olumsuz bir deneyim yaşatabilir.

  • jamiro  (08.02.20 20:00:28)
internet hizi haricine bagli olmasi haricinde nasil bilirsiniz?

  • seksli harf  (08.02.20 20:01:40)
atıyorum the long dark tarzı oyunlar oynayacaksanız hiç düşünmeyin deneyin.ben taa usa kapalı betasından beri deniyorum.witcher 3 hem oynanır hem oynanmaz mesela.pubg flan oynanmaz.ama atıyorum frostpunk oynanır.internetim 100mb kablosuz bağlanıyordum bi de.

  • valkin rockefeller  (08.02.20 20:13:29)
online olarak pubg tarzi oynamiyorum. %90 single player withcer tarzi oyunlar takiliyorum zaten.

  • seksli harf  (08.02.20 20:14:49)
burda witcher 3 denemiş mesela ben de merak edip izledim biraz. 100mbit internet ile denemiş.

www.youtube.com
  • jamiro  (08.02.20 20:20:48)
1 aylık deneyin o zaman şu an bedava seçeneği de var ama sıra bekletiyor sanırım.oyunlar steam kütüphanenizde varsa denemiş olursunuz bedavaya.internetiniz sorunsuz ise memnun kalırsınız bence.

  • valkin rockefeller  (08.02.20 20:21:28)
ücretli olanı satın alınca parayı hemen kesmiyor 90 gün deneme sürümü ile başlıyor. o zamana kadar çoktan karar vermiş olursunuz para ödeyip ödememeye. ama anladığım kadarıyla 720p den hallice bir görüntü veriyor stream ederek. o da 100mbit internetiniz var ise. denenebilir.

  • jamiro  (08.02.20 20:25:31)
tesekkurler, yabistirdim.

  • seksli harf  (08.02.20 20:29:28)
bugün denedim ücretsiz versiyonunu. Avrupa lokasyonunda yüksek hızlı internete rağmen görüntü yeterince iyi gelmedi bana. sanki fazla sıkıştırılmış gibi. Para vermeyince 10-15 dk beklettiği için fazla deneme şansım olmadı. Mesela cities skylines'da gecikme hissedilmezken. TF2'de gecikme rahatsız edici geldi bana.

  • reactionic  (08.02.20 20:39:30)
ben beğendim şimdiye kadar. steamden veya diğer hesapların üzerinden oyun oynatması çok iyi bence.

  • false pretension  (08.02.20 20:42:47)
Ya denemeden "kötü olabilir" diyenleri anlamıyorum.
Biz arkadaşımla Anno, mount&blade ve cities skylines denedik.
Grafikler epey iyi. Gecikme yok. Sadece seste arada cızırdama oldu. O da kusuru olsun dedik.
  • anten  (08.02.20 21:31:22)