[]

Brugge hakkinda

Okuduklarima gore aksam saat 6 dan sonra hayat bitiyor, mekanlar kapaniyor sokakta insan kalmiyor diyorlar. E peki onca turist ne yapiyor, oteline mi cekiliyor? O saatten sonra yapacak bir sey kalmiyor mu? Paris, belcika gezimizde brugge'da da kalmak istiyoruz ama hem pahali konaklama hem de erken saatte issizlasmasi ikilemde birakti bizi.

Bu durumda brugge'da neden kalmaliyiz?


 
kim demiş her yer kapanıyor diye yahu? gayet de açık her yer. kışın bu dönemine ait bir durumsa bilmiyorum tabi. ben kaldım, gece yarısına kadar tıklım tıklımdı meydan. müzeler vs. kapanıyor sadece. o işleri sabah hallederseniz problem yok. cafeler, restaurantlar falan açık yani.


  • syozkn  (08.02.20 17:50:46) 
geçen hafta oradaydım. saat 6 diyemem ama 11-12 gibi çıktığımda sokakta (neredeyse) sadece ben vardım. yaz dönemine göre hayatın erken bittiği muhakkak. hostele çekilip diğer elemanlarla goygoy yaptım.


  • sanat guresi  (08.02.20 18:08:55) 
Sabah sokakları dolduran turistler genelde günübirlik gelenler. Otellerde konaklayanlar da restoran ve barlarda oluyor akşamları. Sezonda bile sokaklar boştu ama mekanlar tıklım tıklımdı benim gittiğim 2 seyahatte.


  • anthemis nobilis  (08.02.20 18:34:16) 
Ben de gecen ay 2 gece kaldim brugge'de. Aksamlari cok kalabalik olmamakla birlikte gayet de insan var. Mekanlar da doluydu. Bbpickery diye bir yerde kaldim. Meydana 15 dk yurume mesafesinde. 2 kisi geceligi 250 civarindaydi.


  • marcelorios  (08.02.20 19:23:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.