[]

Eryaman stadı

İyi akşamlar duyuru ahalisi

Eryaman stadına armada tarafından metro dışında daha kısa sürede ulaşabilme yolu var mıdır?

Dolmuş vs.

Teşekkürler.

 
hareket noktası armada ise en kolay yolu metro (taksi ve özel araç dışında).


  • helenart  (08.02.20 00:31:30) 
521 ama denk gelmeniz lazım. Denk gelirseniz 40 dk civarında varırsınız. Denk gelmezseniz bir de 20 dakika beklerseniz bir saati bulur.
Metro istemem derseniz Ümitköy'e giden herhangi bir mavi otobüse binip (ki hepsi Ümitköy'de duruyor) yine oradan EGO'lardan 521 aktarmasıyla gidebilirsiniz.

  • mor bembombom  (08.02.20 00:55:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.