parke seçimi

haydi oylayalım arkadaşlar, seçim yapamıyorum :) duvarlar jotunun humble yellow :www.google.com

parke olarak agt nin kanyon meşesi :

www.google.com

veya ravello:

www.google.com

arasında kaldım ne dersiniz? ikisini de beğenmediuseniz öneri de alırım..

teşekkürler

1 daha iyi gibi ama ikisi de gri alt ton barındırıyor sanki.
Daha kahve olmalı bence.

  • megalomaniac  (07.02.20 23:21:20)
duvarların rengine bayıldım bence parkeni daha sıcak tonlarda seçmelisin. seçeneklerden ravello olanı beğendim ancak açık renk parke ömrü kısaltıyor, saç teli, toz vs hepsi hd kalitesinde görünüyor uyarmak isterim. yerinde olsam ahşap görünümlü,sıcak bir ton tercih ederdim. güzel günlerde otur.

  • denef  (07.02.20 23:23:06)
adslmodem +1 kesinlikle o fotoğraftaki duvar rengi ile zemin uyumu çok daha hoş.

  • kucukne  (08.02.20 00:33:50)
Ikisini de begenmedim.
Parke ornegi alip eve goturme ihtimaliniz yok mu? Bazi yerlerde depozito karsiligi parke ornegi veriyorlar ki uyumlu mu degil mi bakin.
Grili seviyorsunuz diye bunlari secmeye calistim.

Agt olacaksa sitelerine girdim,
Agt tibet
Agt akdeniz mese
Agt pamir
Agt silyon mese
Agt meric
Agt sorento

www.agt.com.tr
  • kuehles blondes  (08.02.20 02:25:22)
yo dostum yo!!!!111bir

büyük bir hata yapıyorsun. duvar rengi olarak o tonu seçtiysen zemini de aynı şekilde sıcak bir ton seçmelisin.

duvar için attığın fotoğraftaki zemin renginin öyle olmasının bir nedeni var. o tarz ahşap, bir ton sıcak veya soğuk renklerden bakmalısın bence. gri-beyaz tonlar hayır dostum hayır. bunu yapmamalısın lanet olsun dostum.
  • syozkn  (08.02.20 13:17:54)
iki parke de çok kötü.

duvar fotoğrafında attığın parke sadece güzel.
  • tchuck  (08.02.20 14:10:10)
gidip örnek almak aklıma gelmedi açıkçası, bugun de koçtaşa gittim daha sıcak olarak
benfica meşeyi buldum, ..
www.koctas.com.tr

@kuehlas blondes bakıyorum şimdi önerilerinize, hepinize teşekkür ederim :)
  • omonia  (08.02.20 20:48:47)
kötü bir haberim var bunlar parke değil.
laminant parke farklı şeyler.

seçeneklerin ikincisini beğendim.

ama bu açık tonlar şık ve ağır durmuyor bence. kestane tonları daha hoş olabilir.
  • jimjim  (08.02.20 21:04:02)