İlk buluşmada çiçek?

Merhabalar
İş yerinde mümessillik amacıyla 2 kere gelen bir kadın vardı, aramızda elektriklenme oldu instagramdan bulup ekledim. bu pazartesi günü kahveye çağırdım (direkt ilk mesajla) ve pazar günü buluşuyoruz (işlerimiz nedeniyle daha erken buluşamadık). pazartesiden beri wp üzerinden konuşuyoruz sıklıkla. 3 gibi buluşup kahve içeceğiz. Giderken elimde bir çiçek falan olmalı mı? yoksa saçma mı olur tüm gün onu elinde taşımak. ilk defa bu kadar uzak biriyle buluşacağım emin olamadım işin raconundan.

ben yapmam böyle bişey, çok gereği olduğunu sanmıyorum bana biraz fazla "overly attached boyfriend" izlenimi yaratır gibi geliyor. ama bazı kadınların ayrıca hoşuna gidebilecek bir şey bu, öyle bir kadın olduğunu düşünüyorsan alabilirsin.

  • Bruce  (07.02.20 08:55:54)
Olmamalı. Çok dikkat çekiyor, elimizde gezdiriyoruz, gereksiz bir meşguliyet. Buluşmanız güzel geçerse sonra yollarsınız.

  • sopiro  (07.02.20 08:57:29)
güzel ithal bi çikolata al, illa bir şey hediye etmek istiyorsan.

çiçek, ilk defa biriyle buluşuyormuş izlenimi veriyor.

elinde çiçekle kafede bekleyen biri gördüğümde göz teması kurup hafif bi baş selamı veririm genelde. "üzüleceksin kardeşim" derim içimden. :(
  • edgenabby  (07.02.20 09:04:25)
yapma bence de ilk buluşma için hediye biraz overkill

  • ilkot  (07.02.20 09:31:20)
dümdüz git. çiçek filan alma.

  • elorelia  (07.02.20 09:34:29)
ilk buluşmada çiçek alınmaz

  • dafuq  (07.02.20 09:43:44)
Guzel bir tadimlik Cikolata, bileklik veya magnet tarzi cam sakizi coban armagani bir sey al. Cicege gerek yok.

  • baldur2  (07.02.20 09:52:22)
Olmamalı, hatta sonraki buluşmalarda da olmamalı. Elde çiçekle dolaşmak rahatsız edici.

  • pati  (07.02.20 09:56:30)
kesinlikle hicbir sey alinmaz. birileri cikolata bileklik falan demis. aman aman. sakin sakin..

anca su olur: bir seyin bahsi gecmistir konusmalarinizda mesela "aa su kitabi da okumak istiyorum" demistir. O zaman o kitabi alip verebilirsin.
  • ebabil curnatasi  (07.02.20 10:00:25)
sen bu işleri hiç bilmiyorsun herhalde, sakın.

illa böyle bi' şıklık yapacak olsak dahi çiçeği biz taşımayız, akp döneminde bitti o işler çok şükür.

''Çiçek'' olayı her zaman çalışır; ama burada aslolan şey ''doğru'' çiçeği seçebilmek ve doğru ortam şartlarının sağlanabilmesi/verilmesi. Sanılanın aksine zamanı çok önemli değil -yani ilk seferde de verebilirsin- amma velakin;

1-sen taşımamalısın
2-doğru yapı(çiçek v.s) seçilmeli
3-vereceğin kişi o çiçeği nasıl taşıyacak(gerçek manada taşımasından bahsediyorum) mesela kız oradan sonra eve mi geçecek, işe mi geçecek. Onu sen mi bırakacaksın kendisi mi gidecek, kendisi gidecekse nasıl gidecek, gideceği yerdeki ortamı nasıl. Bunların hepsi kıymetli.(-ki en kıymetli madde bu)

bu 3 unsuru tutturduktan sonra her hamle + puan sağlayacak. Zamanlaması problem değil, olay buradan patlar ama kadınlar başka yere bahane bulurlar. Kadınlarda olayları kabullenip itiraf etmemek standart donanım. Sosyal şartlara yoğunlaş.
  • mete kudur  (07.02.20 10:09:48 ~ 10:13:31)
hocam çok karıştırmışsın. çiçek, çikolata falan isteme aşamasında :)

  • scudman1  (07.02.20 11:27:04)
yapma

  • lcha  (07.02.20 11:46:12)
Hayır hayır sakın alma :/

  • zahlebinin  (07.02.20 12:17:21)
Herkes yazmıs ama yazmazsam olmazdı. Coğunluğu büyüteyim. Nein diyorum. Olmaz.

  • velvetmorning  (07.02.20 12:27:22)
çok kötü bir fikir. sakın yapma.
başka bir şey de alma.
o ne öyle hemen yapışmış gibi.
  • tabudeviren  (07.02.20 13:39:32)
Çiçek seven bir kadınım, yine de çiçeği sonrasında taşıma durumundan ötürü ı-ıh diyorum. Bence buluşma positif geçmişse sonrasında işyerine çiçek göndermek daha şık.

  • SiyamkedisiZorro  (07.02.20 13:42:39)
Asla

  • efx  (07.02.20 13:55:07)
saçma.

  • KaraSakall  (07.02.20 23:02:50)
8 liralik tadım'in dakota cekirdeklerinden al. sabaha kadar citlersiniz. denendi basari ile sonuclandi.

  • turbo sadık  (07.02.20 23:07:17)
offfff ne kadar kotu bir fikir bee...diyeceklerimi yutuyorum sadece sunu kabul edebilirim o da sudur sigara icmeyen birisiyle gorustugumde kendisi kullanmadigi halde benim sigaramdan almis ikram etmek gibi kotu degildi.en fazla bu benim icin hhhhh

  • ala09  (09.02.20 01:23:56)