yüksek çözünürlüklü video çektim

nasıl bir gaza geldiysem. 4k 60 kare/s. onu bozulmadan iphone'dan samsung telefona aktarmanın bir yolu var mı. 3dk gibi bir süresi var. 1.2 gb boyutunda.

önce pcye sonra da samsunga aktar. veya dropboxa yükle, samsungdan indir.

  • jelly bear  (07.02.20 02:14:53)
aynen öyle yaptım ama donuyor görüntü. iyi olsun diye bokunu çıkarmışım. dropbox'ı deneyeyim bir de.

  • anarsika  (07.02.20 11:59:50)
dropbox para istiyor. başka önerisi olan?

  • anarsika  (07.02.20 12:11:48)
görüntü neden donsun ki? eğer donuyorsa elinizdeki samsung telefonun donanımı 4k 60 fps video oynatacak kadar güçlü değildir. bir ihtimal codec farkı falan geliyor aklıma ama o durumda nasıl atarsanız atın yine donacaktır. nereden nasıl attığınızın bir önemi yok kısacası.

  • syozkn  (07.02.20 13:46:55)
iphone h265 codec'iyle çekiyor sanırım. Samsungda onu çözecek donanım yoksa donuyordur. İyi bi pc'de veya telefonda izleyebilirsiniz.

  • nhk ni youkosu  (07.02.20 13:58:32)
izlemek mesele değil. video başkasına ait ona ulaştırmam gerekiyor. telefondan bir çözüm bulamayacağım sanırım? peki kendi telefonumdan kalitesini düşürebilir miyim? bilgisi olan var mı?

  • anarsika  (07.02.20 14:34:33)
neden google drive'a yüklemiyorsunuz? karşıdakine de paylaşım linkini iletirsiniz, indirir.

  • gkhncnzdgn  (07.02.20 15:41:50)
Acaba youtube'a yüklemeyi deneseniz sonra da linki atsanız. Youtube'dan her kalitede izleyebilir.İsterse hemen indirir

  • aokp  (07.02.20 22:30:21)
Iphone'un çektiği video dönüştürmeden ekleniyor mu bilmeden yazdım. Sadece bir fikirdi :(

  • aokp  (07.02.20 22:33:06)