[]

kullanılmayan pil çalışır mı?

evde 2 paket şundan var. paketi açılmamış şekilde duruyor
5 yıldır falan duruyordur o şekilde.

www.hepsiburada.com

normal sıfırını aldığımızın aynısı mı şimdi bunlar?

 
ölçü aleti ile ölçüp bakabilirsin.


  • reanarchy  (06.02.20 17:35:15) 
@reanarchy

paketini açmak istemiyorum, şuanda da lazım değil o yüzden
yine de gözüme ilişti sormak istedim
  • tamamhosdiyonda  (06.02.20 17:35:59) 
muhtemelen evet. son kullanma tarihleri genelde baya uzun oluyor. bir kontrol edin ne yaziyor ustunde. skt gecmisse dahi calisip calismadigi denenebilir.

post apokoliptik bir dunya ozlemi cektigimden skt'ya inanmiyorum. ortalik zombi doluyken pilin skt'sina mi bakacagiz. ya da konserve skt'si mi bakacagim. gomerim.
  • ozdek  (06.02.20 17:36:02) 
Fotoğraf yok, durduğu yerde enerji kaybeder, hatta belli bir süre sonra kurur ve atıl duruma gelir akü ve piller.

Çalışsa da sıfırı gibi enerji veremez, ama atmaktan sa denenebilir. Hatta ölçü aleti varsa ölçmek daha iyi olur.
  • John Bloor  (06.02.20 17:36:19) 
@John Bloor
pili eklemeyi unutmuşum şundan:
www.hepsiburada.com
  • tamamhosdiyonda  (06.02.20 17:44:54) 
@ozdek
pilin linkini ekledim. skt yok, sadece 10 years yazıyor

  • tamamhosdiyonda  (06.02.20 17:45:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.