[]

n11 Kuponu olan var mıdır ?

Merhaba. Ev dizmem gerek inanılmaz borca gireceğim. Borca girerken azıcık yüz güldürmelik elektronik beyaz eşyada geçerli kuponu olan var mıdır ?
 
hocam olsa verirdim malesef ama fikir olarak söylemüş olayım. donanımhaberde çek satış bölümü var bu tarz indirim kuponlarını tutarına göre ucuz fiyatlara satıyorlar. bir inceleyin isterseniz.


  • genc irisi  (06.02.20 15:41:49) 
Genc irisi +1


  • hunharca ben  (07.02.20 01:45:45) 
@genc valla bir bakayım dedim millet sıra olmuş ^^ @respect'in de dediği gibi uğraştınıza değmeyecek sanki.. sağlık olsun mademse..


  • denizmaniaherif  (07.02.20 08:53:25) 
250 tl üzeri 25 tl var işinizi görürse vereyim


  • kablelvuku  (07.02.20 08:59:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.