[]

hesabıma birisi 3-4 entry girilmiş benim haberim olmadan

şimdi girince farkettim de hesabıma biri 2 tane reklam entry girmiş bikaç tane de normal entry girmiş.şifremi değiştirdim de nasıl olmuş olabilir böyle bişey??
reklamda mail adresini vermiş, ne ayaksın mı yazsam buna? 
Developerlarin yaptiklari eksisozluk uygulamalarina kullanici girisi yaptiysaniz oradan elde etmis olabilirler hesabin sifresini.


  • karlmarx  (05.02.20 21:11:55) 
@karlmarx yok kullanmadım hiç.


  • high hopes of the sozluk  (05.02.20 21:13:59) 
Eksiup'a bir şeyler yükledin mi hiç, geçen ay sözlük şifrelerini falan çalıyorlar diye olay olmuştu.


  • angelus  (05.02.20 21:22:55) 
@angelus ya geçen bu aslı bekiroğlunun ifşasında tıkladım.oradan da hesaba giriş yap diyince ben de hesaba giriş yapmaya çalışmıştım.ondan olabilir o zaman.


  • high hopes of the sozluk  (05.02.20 21:37:11) 
Ondan olmuştur muhtemelen, şifreyi falan değiştirdiysen sorun kalmaz.


  • angelus  (05.02.20 21:41:34) 
aynen değiştirdim.yine uçkurun yoluna gitmenin zararları :)
elemanın girdiği entry de ki mail adresine de mail attım.mahkemeye veririm seni diye :)

  • high hopes of the sozluk  (05.02.20 21:43:17 ~ 21:44:44) 
Mahkemeye verdim de korksun bebe.


  • ycm  (05.02.20 22:22:39) 
@ycm mail attı şimdi satın almış.en azından öyle dedi.yalan da olabilir tabi


  • high hopes of the sozluk  (05.02.20 22:25:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.