[]

Orijinal tarkan karma cdsi lazım

Nasıl bulabileceğimi söylerseniz sizin de dilediğiniz bir ürününüzü tarkan ve ozan Çolakoğlu’na imzalatabilirim.
 
  • exlibris  (05.02.20 17:08:13 ~ 17:09:11) 
Dr stokta yok diyor.
Hb fake çıktı.

  • valentinov  (05.02.20 17:49:04) 
üstteki dnr linkine tıklayınca sepete ekliyor, bir daha kontrol edin isterseniz


  • kucukne  (05.02.20 17:50:53) 
Dün farklı CD’lere bakmak için gittiğim ADA müzik ve kitap evinde görmüştüm, yarın bakarım satılmamışsa alırım. Müzik markette bandrollü satılan CD orijinaldir sanırım.

Yarın temin edersem size hediyem olsun istediğiniz adrese gönderirim :)

Lokasyon Ankara
  • avarel dalton  (05.02.20 19:38:23 ~ 19:38:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.