İçgüdü mü yara mı?

Hayatımda yeni birisi var, iki ay kadar oluyor.. Aslında düzgün birine benziyor, müsait her anda mesajlaşıyoruz, gün aşırı görüşüyoruz, birbirimizi düşünen şeyler yapıyor hediyeler alıyoruz vs. Ama içimde derinde ve bazen de yüzeye çıkan ‘birşeyler yolunda gitmiyor’ hissi var.. hatta bu hissi gidermek için altını da kazdım, onun tarafından gelecek sebepleri de inceledim ama doğru düzgün birşey bulamadım... yani ya gerçekten yolunda gitmeyen birşey var ya da daha önceki ilişkilerimin izleri bana böyle hissettiriyor, bilemedim... sizce?

bizce de bir şeyler yolunda gitmiyor

  • bilinmeyen artist  (05.02.20 16:07:48)
Hiç normal değil.

  • lcha  (05.02.20 16:49:11)
daha önceki ilişkilerinin izleri, ilerde olabilecek potensiyel acidan kendini korumak icin zihin bu sekilde duygular uretiyor

  • JohnOakley  (05.02.20 18:08:00)
yolunda gitmeme hissini yaratan şeyler bazı ayrıntılardadır yine, bazı küçük olaylar, jestlerdir. Onları bulman ve didiklemen lazım.

  • ebabil curnatasi  (05.02.20 18:51:41)
Bence ayrılın, tünelin ucu karanlık.

  • aristarkos  (05.02.20 20:11:26)
tensel çekim mi yok? bir tek bunu yazmamışsınız.

  • Phoebe  (05.02.20 22:30:49)
en son mükemmel ötesi giden ve birşeyler olması gerektiği gibi değil hissimde haklı çıkmıştım. maalesef hisleriniz yanılmıyor.

  • mobydick  (06.02.20 19:22:20)