[]

Buraya izlediği kötü filmler hakkında eleştirilerini

Koyan bir arkadaş vardı. Ama körü olduğunu biz biliyorduk, o sanki pek farkında değil gibiydi. Sürekli blogunun linkini verirdi. Türkçesi ve anlatımı bayağı kötüydü. Bir an aklıma geldi sorayım dedim. Hatırlayan var mı? Sitesi aktif mi halen?
 
sour muydu neydi nicki.


  • Bruce  (04.02.20 23:13:31) 
Sour değil


  • i ve been mistreated  (04.02.20 23:20:28) 
adam yaşarken kıymeti bilenmiş sanatçı gibi oldu arada bir soruluyor

www.eksiduyuru.com
  • Ufuk  (04.02.20 23:30:04) 
Filmadlari isimli bloğunu kaldırmış ya da taşımış arşivin bir bölümü

web.archive.org
  • Ufuk  (04.02.20 23:36:19 ~ 23:36:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.