[]

kablosuz kulaklıklar hep bluetoothlu mu?

Wi-Fi seçeneği olan kablosuz kulaklıklar var mı? Kullandığınız memnun kaldığınız?
 
Ne aradığına göre örnek vereyim ama ne aradığını yazmamışsın. Müzik mi, film mi, başka bir şey mi?

Çok büyük bir çoğunluğu bluetooth evet. Çünkü en pratik yöntem bu.
  • aristarkos  (04.02.20 21:42:51) 
var bunlar ama wi-fi alıcıların en ufağı bile usb alıcı şeklinde oluyor ya da antenli dock yapılar oluyor. sadece bilgisayar başında kullanacaksan model bulursun ama güncel bir şey olmaz. bildiğim kadarıyla streamz diye bir marka vardı güncele en yakın, ona bir bak istersen.


  • Bruce  (04.02.20 22:49:45 ~ 22:52:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.