[]

Ankara'da kartpostal bastirilacak yer önerisi?

Merhaba arkadaşlar

Ankara'da çektiğim fotoğrafları kartpostal olarak bastırabileceğim bir yer var mı? Kızılay' da fotokopici özalitçi tarzı bir yere sorduğumda normal fotoğrafi kartona basıp çıkarttıklarıni ve arkadaki adres alıcıya not gibi kısımlarının olmayacağını dedi adam. Ben daha önce hiç kartpostal bastırmadım ve arkası düz beyaz bir kart da yollamadım. Bu şekilde gönderiliyor mu? Yani illa ki pul yeri vs olması gerek diye düşünüyorum yanılıyor muyum?
Daha önce kartpostal bastıran varsa nelere dikkat etmeli? Ankara için yer öneriniz olursa şahane olur. Tercihim Kızılay tarafı olur ama başka yerler de makbule geçer.

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
metroya biniyosun.

akm durağında iniyosun.

metrodan çıkıp solundaki "dijital matbaa"lardan herhangi birine giriyosun.
  • edgenabby  (04.02.20 22:26:11) 
Metroya binmeden önce Sakarya caddesindeki gözde color da bi sansını deniyorsun..


  • primetime  (05.02.20 00:49:45) 
gözde color vs. uğraşmaz.

uğraşsa da x liralık işi 3x liraya yapar.

metroya biniyosun.
  • edgenabby  (05.02.20 05:46:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.