Ankara Elektrik-Su-Doğalgaz Açtırma

Ankara'ya taşınıyorum. Yer Çankaya/bahçelievler. Yakın zamanda elektrik,su,doğalgaz açtıran var mı ? Ankarayı da bilmediğimden dolayı nerelere gitmem gerektiğini ne kadar ücret istediklerini bilen var mı ? Kaç günde açıyorlar ve gerekli belgeler neler bilginiz varsa yazabilirseniz sevinirim. Çıkan kiracıya ait eski faturalar elimde olacak bu arada.

o faturaları al. dask poliçe numaranı al. kontratın ilk sayfasının fotokopisini al, 3 tane al nolur nolmaz. doğalgaz 500'e yakın verirsin kombi ile ısınacaksan. elektrik m2 bazlı, 120 civarı verirsin. su da 20-30 falandı galiba. kimlik yanında olsun dememe gerek yok zaten. çıkış noktanı söylersen sana rota da çizerim

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.02.20 19:05:44)
Çıkış noktası için kafamda bir şey yok halledebilirsem yarım günde halletmek istiyorum üçünü. Milli kütüphane metrosuna yakın sayılırım. Doğalgaz 1 2 gün falan diyorlardı sanırım açılması için. Elektrik için Sıhhiye metrosunun oradaki Enerjisa'ya gitmem gerekiyor sanırım. Suyu şuan bilmiyorum. Elektrik ve suyu aynı gün açıyorlar mı ?

  • jorah the andal  (04.02.20 19:22:04)
hemen aynı gün açılmıyor da ertesi güne açarlar büyük ihtimalle elektriği de suyu da. mkütüphaneden başkentgaz'a direkt giden otobüsler onlara bin gazı hallet. oradan sıhhiye'ye giden otobüslere bin elektriği hallet. oradan da metroyla aski'ye geç suyu hallet. nakit para taşımayı unutma bu güvence bedelleri için.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.02.20 20:38:37 ~ 20:38:49)
kombi varsa doğalgaz min 500-600+
elektrik 150+
su 50+

daskı yaptır yaptırmadıysan. metroya bin söğütözünde in çukurambarlarda bi yerlerde başkentgaz. sabah hemen sıraya gir. sıra var ama banko da çok 20 30 tane banko vardı. onu hallet. kızılay ya da sıhhiye metroda in. necatibey sezenler sokaktaki enerjisada açtırdım ben. sonra tekrar metroya bin. atatürk kültür merkezinde in. keçiören metrosuna bin. askide in. üst katta bi yerde. istersen akmde inip askiye yürüyebilirsin de 1km falan. metro aktarması da yürütüyor çünkü baya. doğalgazı çabuk halledersen öğleden önce bitirirsin. doğalgaza randevu veriyorlar 1 gün sonraya. elektrik su gününde bile açılabilir. bi de eğer evinde ocak çıkışı varsa ocağın bağlanmış olmasını istiyorlar. emniyetli ocak isteyebilir bi de. menfez de kapalı olmasın. uygun görmeyen bir şey varsa açmaz. düzeltip tekrar randevu almanı ister
  • glamdr1ng  (04.02.20 21:09:54 ~ 21:13:15)