[]

mouse'a sol tıklamadan aktif olmuyor.

yeni bir mouse aldım. uzun süre işlem yapmayınca pasif konuma alıyor kendisini. sol tuşu tıkladığında aktif oluyor. bunu iptal etme yöntemi varmı? yani mouse her daim aktif olsun, sağa sola hareket ettirdiğimde bile ekran açılsın, ne bilim ekran açıksa imlecin yeri gözüksün gibi.
 
farenin kablosuz olduğunu varsayıyorum. şunu bir deneyin bakalım:

aygıt yöneticisi - bluetooth aygıtları - sağ tık - özellikler - güç yönetimi - "pil tasarrufu için bilgisayarın bu aygıtı kapatmasına izin ver" devre dışı olsun.
  • In a silent way  (03.02.20 23:14:32) 
bt mouselarda guc koruma modu oluyor. bende de var bir tane 7 dk sonra kapatiyor kendini bir tikla aktif oluyor. bence super bir ozellik pili uzun sure gidiyor boylece.


  • ozdek  (03.02.20 23:38:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.