xbox one s için fifa 20 almak

selamlar duyurunun insanları;

bugün elime bir adet XBOX ONE S cihaz geçti.

uzun zamandır ilgilenmediğim ve daha önce ps cihazım olduğu için bu xbox olayını kavrayamadım.

elimdeki cihaz ile şimdilik sadece ve sadece FİFA 20 oynamak istiyorum.

game pass mi alacağım game ultimate zamazingosunu da mı alacağım, yoksa 240 lira bayılıp fifa 20 oyununu storedan alıp mı oynayacağım?

bilenlerin acilen yardımına ihtiyacım var.

sevgiler saygılar. kipss

min ihtiyaclarini yazayim:
xbox live : internetten milletle oynamak icin. kendim oynarim dersen gerek yok.
fifa 20 oyunu: sanirim oyunu almak uzun vadede game pass'den daha ekonomik olur. sadece fifa oynamak istedigin icin yani..
online ya da kutulu olarak alma sansin var. online olarak hesap paylasimi yapanlar falan da oluyor 2 kisi bir oyun kullanabiliyor kardeslikle yani oyun 240 ise sana 120'ye geliyor diyelim.
  • ozdek  (03.02.20 22:49:39)